02.08.2017

Na facebooku Kytary.cz jste už možná zaregistrovali, že připravujeme druhý ročník Music Festiwallu, který je určený zejména pro hudebníky (a když už jste to zaregistrovali, zaregistrujte se nám ještě ve facebookové události, budeme mít velkou radost).

11.05.2017

Bastl Instruments je brněnský fenomén, který svými nekonvenčními nástroji nepřestává překvapovat zahraniční i tuzemské hudebníky a novináře.

21.04.2017

Zpěvák a kytarista Honza Homola (Wohnout) od jara minulého roku připravuje charitativní projekt Kytara pro Maxima. Nechává podepisovat svou starou kytaru od významných osobností hudební i nehudební scény. Kytaru chce vydražit, a zisk věnovat na dobrou věc.

01.03.2017

V Kytary.cz jsme otevřeli kytarový boutique - sekci luxusních, sběratelských vintage kytar a aparátů. O tom, co takový kytarový boutique obnáší, jsme se bavili se specialistou na vyhledávání těch nejlepších kousků - s Marcelem Flemrem

28.02.2017

Způsob, jak propojit X MIDI zařízení, 2 počítače, tablet, synťáky, pračku, reaktor a odpalovací zařízení pro raketu.

13.02.2017

Hudební ceny Grammy patří mezi nejprestižnější hudební ocenění. Letos jedna soška částečně míří i do ČR. Gratulujeme Ondřeji Pivcovi!

01.02.2017
Expozice Furch v Kytary.cz Brno

Máme radost. Velkou radost. Společně s českým výrobcem Furch jsme připravili novou kytarovou expozici v naší brněnské prodejně.

23.01.2017

Značka Teenage Engineering je typická totální nedodržováním konvencí a ať už vytvoří cokoliv, je to po všech směrem absolutně originální záležitost, která je promyšlená do těch posledních detailů. Takže na jednu stranu totální punk, na druhou stranu spořádanost a dotahování věcí k dokonalosti.

20.01.2017

Kytaristé, nechceme vás navádět k nějakým špatnostem. Tady je všechno zcela legální. Představujeme vám pokročilou technologii „amp matchingu“: kytarové aparáty BIAS od Positive Grid.

16.01.2017

Chcete trénovat na bicí, ale vaši sousedi nadávají na hluk? Předstírání před kapelou, že jezdíte trénovat do zkušebny, tímto končí :-)

Stránky