Fender Player

Fender Player - opravdu pro hráče

autor: Martin Majer

Fender do toho zase šlápnul. V úterý 19.6. představil v Hollywoodu novou sérii elektrických a basových kytar PLAYER, se kterou cílí na mladé nadějné hráče a umělce. Se sloganem "Often Imitated But Never Duplicated" chce dát jasně najevo, kdo má na svědomí legendární zvuk elektrické kytary a nutno podotknout, že oprávněně. Už z traileru je patrné, že ten zvuk bude stát za to.

Pokud máte ještě v živé paměti sérii Fender Standard, tak Player se na první pohled příliš neliší, i když pár podstatných rozdílů by se určitě našlo. Už Standard byl "friedly" k vaši peněžence. Jenže Player zašel mnohem dál. Ten poměr cena/výkon je neskutečný. Můžete si být jistí, že za ty peníze dostanete opravdu kvalitní nástroj.

Na všech modelech jsou instalovány alnico snímače, které mají větší atak než keramické. Od modelů Standard se ještě liší větší velikostí radiusu, 22pražcovými krky a barevným provedením, které je bohatší o finiše Tidepool, Sage Green Metallic, Polar White a Buttercream.

Jestli jste fanoušci stratocasterů, telecasterů a jazzmasterů, nebo tvrdíte muziku a zajímají vás modely jako precision a jazz bass, tak rozhodně zkontrolujte náš e-shop a přijdte si tyhle nové kousky osahat k nám na prodejnu. Víc než kdy jindy teď platí: za málo peněz hodně muziky.

Všechny modely Fender Player pohromadě najdete zde.