Joe Robinson (AUS) - Kytarový workshop (12. 11. / 20:00 / Modřany)

Kytarový workshop / neděle 12. listopadu / 20:00 / Kytary.cz - Modřany / VSTUPENKY

Na kytaru začal hrát v 9 letech a místo kytarového lektora využíval pro svou výuku zejména internet. V 16 letech zvítězil v soutěži Australian National Songwriting Competition. Následovalo 1. album Birdseed a v roce 2008 vítězství v soutěži Australia´s Got Talent. Jeho největší kytarový vzor Tommy Emmanuel ho následně pozval do Nashvillu, kde vzniklo 2. album Joea Robinsona Time Jumpin´. V tomto roce také získal cenu Senior Grand Champion Performer of the World a od té doby je takřka neustále na turné.

Smokin´Joe, jak zní přezdívka Joe Robinsona, s lehkostí a bravurou zvládá skladby ve stylu fingerpicking Jerry Reeda, Cheta Atkinse a Tommyho Emmanuela, stejně jako jazzové standardy, rockovou hudbu i další žánry. Na světě je pouze málo hudebníků jeho věku, kteří by ovládali tolik žánrů na vrcholné úrovni jako právě Joe Robinson. Koncerty Joe Robinsona bývají často vyprodané po celém světě, proto určitě oceníte možnost potkat se s ním osobně na kytarovém workshopu.

Máte skvělou možnost navštívit workshop s tímto talentovaným hudebníkem a odnést si něco z jeho širokého hudebního know-how. Na workshopu s Joe Robinsonem uvidíte spoustu kytarových technik, postupů a herních možností.

Vstupenky v předprodeji za 149,- Kč zakoupíte ZDE. Na místě pak budou za 199,- Kč. Budeme se na vás těšit v neděli 12. listopadu od 20:00 v Kytary.cz - Modřany :-).