Klávesové značky jako ženy aneb Pavel hledá a objevuje

Náš kolega Pavel, který je specialistou na klávesové nástroje a ženy, citlivě přirovnal jednotlivé značky produkující klávesové nástroje k ženským archetypům. To proto, aby vám usnadnil výběr (těch kláves samozřejmě).

Roland

Představte si sexy slečnu, která se nechá ráda poznat (i pozvat). Je mladá, ráda si hraje a má chuť na všechno co po ní chcete. V podstatě všechno z toho vám také dovolí.

Kawai

To je dnes už taková frigidní babička po přechodu, která má ale víc zkušeností než kdokoliv jiný nasbírá za dva životy. Když pěkně poprosíte, tak se o ty zkušenosti i podělí.

Nord

Tak to je MILFka, která má na každém koutě svého těla erotogenní zónu (čudlík), se kterým lze dělat divy. Hrát s ní a na ní je něčím, co chcete dělat celý život.

Yamaha

Yamaha je dáma v letech, která má vkus, ví co chce, nebude s vámi zkoušet nové věci a má ráda jen to, co opravdu zná. Když na ní půjdete opatrně a s úctou, pak vám leccos splní.

Korg

Tohle je puberťačka, která si ještě píše deníky, nenávidí rodiče, ale něco sexy z ní určitě vyroste. Nemáte na ni moc nervy, ale když už ji poznáte a vychováte si ji, nebudete chtít jinou.