Nové kytary Godin

Zaostřeno na novinky od Godina

Alchymie firmy Godin při výrobě kytar spočívá ve snaze vytvářet nové designy pomocí tradiční řemeslné výroby. I po 46 letech, co se tato kanadská firma věnuje výrobě kytar, pořád zachovává velký podíl ruční výroby, který je dokonce vyšší než ve většině custom shopů. Od vybírání dřeva až po konečnou povrchovou úpravu je celý proces v režii lidí, kteří milují kytary. Pojďme si představit pár modelů.

Stadium 59

Je až neuvěřitelné kolik tónů může nabídnout jedna kytara. Přesně taková je Stadium 59. Díky kobylkovému snímači, krkovému humbuckeru a 5 polohovému přepínači nabízí spoustu zvuků a má velmi univerzální využití. Všechny kytary od firmy Godin jsou vyráběny v Kanadě, takže je o kvalitu opravdu postaráno a tento model to díky své skvělé hratelnosti jen dokazuje.

5th Avenue Uptown

Tento model vás uchvátí vintage stylem jak z počátků rock´n´rollu. Pokud hledáte klasický zvuk, tak budete nadšeni. Na e-shopu Kytary.cz najdete tyto kytary zde.

Summit Classic Supreme

Tato kytara je jak stvořena pro rock. Snímače poskytují čistý zvuk, kterému zároveň nechybí říz. Povrch svrchní desky je ošetřen High-Gloss finišem, který nástroji zároveň poskytuje bohatou rezonanci. Všechny modely tohoto typu najdete tady.

Progression Plus

Tyto kytary typu stratocaster jsou osazeny dvěma firemními single coil snímači a kobylkovým Seymour Duncan humbuckerem. Hráči na nich ocení hlavně univerzálnost a komfort při hraní.

Věříme, že vás kytary Godin inspirovaly a že pomůžete naplnit slova sloganu „Canadian made. Globally played.“.

Všechny kytary Godin najdete zde.