Zveme Vás na Festiwall

Srdečně vás zveme na třetí ročník Music Festiwallu, který proběhne 7. - 9. září v areálu Kytary.cz v Modřanech. Můžete se těšit na tři dny skvělé muziky, spoustu workshopů a hlavně na nabitý hudební veletrh.

Celý festival je zdarma. Děláme to pro hudební komunitu. Chceme vidět, jak se rozrůstá a vyvíjí, a proto jsme připravili program jak ušitý na míru pro aktivní muzikanty.

V pátek vás uvítáme už ve tři odpoledne, kdy proběhne oficiální otevření nové prodejny. Zde budou po celé tři dny probíhat workshopy. Můžete se těšit na drumming workshop Michaela Schacka i na Rabea Massaada z Tosky a jeho workshop o pedálové výbavě BOSS.

Snažili jsme se zařadit do programu workshopů témata, která by vás mohli zajímat, ať už to je práce se softwarem, zvučení kapely na pódiu, baskytarové groovy, workshop Ronyho Janečka o kytarách PRS, syntetická hudba, teenage engineering, bicí, péče o kytaru, klávesový workshop Ondřeje Pivce nebo třeba povídání o tom, k čemu je OSA.

Jedna indoor stage bude kompletně věnovaná kytarové dílně, a vy budete moci přinést svou kytaru a nechat si ji opravit, anebo se na cokoliv zeptat našich kytarářů.

Hlavní program poplyne střídavě na dvou venkovních pódiích. První den festivalu vám zahraje Voxel, Kašpárek v rohlíku, Kennedy Administration s Ondrou Pivcem a Michael Schack se svojí electronic show.

V sobotu začínáme už kolem poledne. Hudební maraton odstartuje vítěz soutěže šance Muzikus - kapela Gingerhead. Následovat bude kultovní pořad Basárny tentokrát live, minus 123 minut a očekávaná drum show Aarona Spearse. Vrcholem večera bude koncert Tosky s Rabeou Massadem a velký společný jam.

Celý Music festiwall vyvrcholí v neděli, která bude patřit českým hudebníkům. Richard Scheufler zahraje se svým bandem. Miloš Meier rozjede svou show s názvem Drumming Syndrome. O zábavu se postarají a své know-how budou sdílet kluci z Kumštu. Následovat bude hodinový koncert Michala Pavlíčka, který vystoupí se svým triem a pokřtí desku "Pošli to tam".

Zlatým hřebem večera bude Pocta české kytaře. Na pódiu spolu vystoupí David Koller, Michal Pavlíček, Honza Křížek, Roman Pokorný, Honza Ponocný, David Dorůžka, Rony Janeček a další.

Bude toho ale ještě daleko víc. Značky jako Roland, Boss, Taylor, Zildjian, Furch, Nord, PRS, Novation, Godin přivezou svůj nejlepší gear, na čepu bude skvělé pivo American Pale Ale a nástroje budou k dispozici za příznivé festivalové ceny.

Nenechte si ujít tuhle akci roku s největším množstvím hudebních nástrojů na jednom místě a v kalendáři si červenou fixou zakroužkujte 7. - 9. září.