DJ a Beatbox workshop + BOSS RC-505 LOOP STATION (14. 3. / Modřany / 15:00)

Ještě než proběhne Esh Showcase Beatbox Battle v úterý 14.3 v pražském Cross clubu, chystáme v Kytary.cz-Modřany speciální workshop.

Těšit se mohou všichni DJs, kteří chtějí pochytit skills v DJingu od těch nejpovolanějších. Přímo z New Yorku přijede rapper a DJ v jedné osobě, který pravidelně vystupuje v The Blue Note, cestuje po celém světě a letos se opět vrací do ČR - ILL SPOKINN. Vede pravidelné DJské lekce v newyorském Funkadelic Studios na Time Square a právě s jednou takovou DJ lekcí se představí u nás v Kytary.cz od 15:00.

Dorazí také Ill Spokinnův producent, beatmaker a osobní DJ - DJ ZAJAZZA. Využijte tuhle skvělou možnost přijďte se přiučit DJing od tohoto francouzského sympaťáka, který žije poslední dva roky v Dubai. Tam také vyhrál titul DJ šampiona pro Middle East. Djing s Zajazzou začíná od 16:00.

Dále proběhne první oficiální beatbox LOOP STATION BOSS RC-505 workshop, který nám na začátku představí pionýr českého beatboxu JARO COSSIGA pořádající ESH Beatbox Battle. Jako druhý se ukáže vítěz Loopstation Battlu 2006 a mistr ČR v beatboxu - TINY BEAT, který nám s touhle mašinkou neméně naloží. A jako třešnička na dortu bude workshop s francouzskou beatboxovou legendou - FAYA BRAZ. Ten se stal vicemistrem světa v teamovém beatboxu v roce 2009, kdy se svou crew Under Control ve finále porazil český BeatBurgerBand. Start v 17:00.

Special guest: Senjka ‘RoxorLoops’ Danhieux

Tenhle belgický beatboxer je považovaný za jednoho z nejlepších současných beatboxerů na světě. Zároveň je členem světových beatboxerských porot. Na workshopu vám ukáže rytmické a dýchací techniky používané při top-level beatboxingu. K tomu dostanete i tipy na ty nejlepší kopáky, snary i hi-hatky.

Line up akce:

15:00 DJing & Ill Spokinn
16:00 DJing & DJ Zajazza
17:00 Boss 505 loop station workshop & Jaro Cossiga / Tiny Beat / Faya Braz

Check it:


VSTUP ZDARMA. REGISTRUJTE SE VČAS ZDE: