2. Intenzivní bubenický kurz s Dušanem Černákem 14 - 16. 8.

3 dny lekcí s uznávaným bubeníkem i pedagogem, na které jen tak nezapomenete. Vzpomenete si na ně totiž vždy, když se zase posadíte za bicí soupravu a budete uplatňovat vše, co jste se naučili. Intenzivní kurz bude probíhat 6 hodin denně 14. 8. do 16. 8. v pražské Hudební akademii Kytary.cz.

Cena intenzivního bubenického kurzu s Dušanem Černákem je 3300 Kč a je určený maximálně pro 5 účastníků. Registrujte se dole pod článkem.

Účastníci kurzu získají krom spousty tréninku a vědomostí i 20% slevu na činely Istanbul Mehmet a paličky Balbex.Dušan Černák je bubeník pocházející ze Slovenska a úspěšný je zejména na jazzové a alternativní scéně. Za svou kariéru stihl spolupracovat s desítkami kapel a podílel se na spoustě hudebních projektů. Svou rytmikou doprovázel i zahraniční hudební hvězdy. Dlouhodobě se věnuje také pedagogické činnosti. Dušan je firemním hráčem značek Istanbul Mehmet, Balbex Drumsticks a GD Custom Drums.

Na kurz se můžete přihlásit níže. Po přihlášení vám pošleme další informace a údaje k platbě kurzu :-). Těšíme se na vás!