Setkání hráčů na akustickou kytaru: Brno / 6. 6. / 17:00

Petr Furch v brněnské prodejně Kytary.cz představí novinky a technologie Furch guitars. Jako host exkluzivně vystoupí David Koller a Michal Pelant. Budete mít také možnost zkoušet, porovnat a konzultovat výběr kytar Furch.

Chystáme unikátní večírek pro všechny milovníky akustické kytary. V naší brněnské prodejně, kde se nachází showroom českých akustických kytar Furch, přivítáme pana Petra Furcha, který zde představí novinky a technologie Furch guitars. Po jeho prezentaci proběhne exkluzivní vystoupení Davida Kollera - význačného hudebníka a hráče na kytary Furch guitars. Spolu s ním zahraje také hudebník Michal Pelant.

Po vystoupení budete mít možnost si veškeré modely Furch vyzkoušet, porovnat a s našimi prodavači nebo přímo s Petrem Furchem zkonzultovat vaše individuální hudební potřeby.

Během této kytarové Premium Session pro vás chystáme krom desítek skvostných kytar také občerstvení. Žádný kytarista by si tuto akci neměl nechat ujít, protože půjde o naprosto výjimečný zážitek a příležitost potkat se s ostatními milovníky akustických kytar. Navíc prezentace Petra Furcha a komorní vystoupení Davida Kollera na jednom místě budou naprostou raritou, kterou jen tak jinde neuvidíte :-).

Harmonogram akce:

• 17:00 – vstup pro registrované účastníky na večerní program, občerstvení
• 17:30 – 17:45 - oficiální zahájení, představení novinek Petrem Furchem
• 17:45 – 18:15 - vystoupení Davida Kollera a Michala Pelanta
• 18:15 – 19:00 - zkoušení nástrojů, porovnávání modelů, konzultace
• 19:30 - Konec akce a uzavření prodejny

Těšíme se na vás 6. 6. od 17:00 v Kytary.cz - Brno (Lidická ulice 28).

VSTUP ZDARMA, KVŮLI OMEZENÉ KAPACITĚ JE POVINNÁ POUZE REGISTRACE NÍŽE: