Taylor Guitars: Oficiální zveřejnění nové série v ČR (Děkanka)

Buďte úplně první v ČR, kdo si zahraje na nové modely luxusních amerických kytar Taylor. Ve středu 14. 3. (od 15 - 19 h) bude v naší prodejně Děkanka probíhat oficiální zveřejnění nové modelové řady Taylor guitars. Budete mít možnost setkat se přímo se zástupcem z Taylor guitars, který vám odpoví na veškeré dotazy ohledně nových i stávajících modelů Taylor

V čem jsou nové kytary Taylor přelomové

Konstrukce akustických kytar byla velmi podobná zhruba sto let. Vnitřní žebrování ve tvaru "X" ovšem má tu nevýhodu, že upřednostňuje vždy jen jednu ze dvou vlastností: buď hlasitost, nebo sustain (dozvuk). Z konstrukčního hlediska nešlo mít oboje - buď byla kytara navržená tak, aby hrála hlasitě, což ale vyžadovalo kompromis v délce dozvuku a obráceně.

Taylor Guitars vstupuje do hry z přelomovým řešením
Nové žebrování ve tvaru "V" umožňuje přední desce dostatečnou flexibilitu, která se podílí na hlasitosti nástroje, zároveň je ale deska dostatečně pevná ve střední oblasti pod strunami. Tato tuhost prodlužuje dobu, po kterou struny vibrují, což vede k delšímu dozvuku kytary. Díky tomu jde o přelom ve vývoji akustických kytar.

Přijďte si vyzkoušet nové "Taylorky" a konzultovat vaše kytarové potřeby s odborníkem z Taylor Guitars.

Akce bude probíhat 14. 3. v prodejně Děkanka od 15 do 19 hodin, přičemž je jen na vás, v kolik hodin v tomto rozmezí dorazíte.

Těšíme se na vás!
Prosíme, registrujte se na akci níže: